mixon-igor

okna@mixon.ua

+38 098 194 03 39

+38 067 623 11 15

Виготовлення та монтаж світлопрозорих конструкцій Продаж алюмінієвого профілю та аксесуарів
Сучасні алюмінієві системи
Партнерам

Рекламні та інформаційні матеріали, що допомагають у продажах світлопрозорих конструкцій кінцевим споживачам.

Конструкторам

Технічні каталоги для тих, хто займається конструюванням та розрахунком матеріалів

Споживачам

Інформація для тих, хто хоче замовити собі виготовлення та встановлення світлопрозорих конструкцій

Компанія «ELVIAL» є компанією, що швидко розвивається, і однією з небагатьох, хто має свою екструзійну лінію для виробництва алюмінієвих профілів. Ця організація отримала європейське визнання та популярність у найкоротші терміни.

ELVIAL виробляє та займається збутом сучасних алюмінієвих профілів для виробництва від простих масових конструкцій до складних архітектурних рішень.

З метою збереження навколишнього середовища та піклування про людину у 2005 році ми запустили повністю автоматизовану лінію для виробництва сучасних алюмінієвих профілів.

ELVIAL встановив нові стандарти у сегменті алюмінієвих профілів. Ці стандарти спрямовані на задоволення потреб вимогливого клієнта.

За останні роки швидке зростання нашої організації зумовлене значною мірою збільшенням експорту. Більше того, міжнародний продаж є однією з основних причин такого разючого товарообігу. Все це було досягнуто завдяки поєднанню знань та набутого досвіду, а також ефективно підібраній програмі інвестування.

Крім того, що компанія продовжує збільшувати свої обсяги продажу в Греції, ELVIAL динамічно розвиває продажі на іноземному ринку. Основні обсяги експорту припадають на ринок країн Балканського регіону, Центральної та Східної Європи. Експорт динамічно розвивається та становить більшу частину (близько 30%) від загального обсягу продажів нашої компанії. Ринок експорту завжди був і залишатиметься ключовим сегментом у подальшому розвитку ELVIAL.

Основним критерієм розвитку компанії ELVIAL є нові потреби клієнтів. Девіз компанії простий: Задовольнити Ваші потреби, щоб Ви завжди були задоволені!

Наша високоякісна продукція та високий рівень обслуговування створюють враження впевненості у розвитку компанії, ґрунтуючись на наслідуючих факторах:
- Високоякісні товари з міжнародною сертифікацією;
- передові технології та сервіс
- налагоджена мережа сильних партнерів
- різноманітність виробів завдяки ультрасучасним стандартам передового обладнання.