mixon-igor

okna@mixon.ua

+38 098 194 03 39

+38 067 623 11 15

Виготовлення та монтаж світлопрозорих конструкцій Продаж алюмінієвого профілю та аксесуарів
Сучасні алюмінієві системи
Партнерам

Рекламні та інформаційні матеріали, що допомагають у продажах світлопрозорих конструкцій кінцевим споживачам.

Конструкторам

Технічні каталоги для тих, хто займається конструюванням та розрахунком матеріалів

Споживачам

Інформація для тих, хто хоче замовити собі виготовлення та встановлення світлопрозорих конструкцій

Продукція>>
Віконні та дверні системи
Плавні лінії та чудовий дизайн профільних систем створюють унікальне почуття досконалості. Одна з основних характеристик профілів – система захисту від злому ELVIAL multilock systems, яка сертифікована в одному з найвідоміших та найавторитетніших інститутів сертифікації Ift Rosenheim (Німеччина).
Розсувні та підйомно-зсувні системи
Зсувні та підйомно-зсувні системи є ідеальними рішеннями у випадках з обмеженим простором у приміщенні. Їхній сучасний дизайн відповідає всім технічним вимогам і пропонує гарний рівень термо- та шумоізоляції, а також високу безпеку та довговічність.
Куполи та фасадне скління
Куполи та фасадні системи є новаторським рішенням з використанням алюмінієвих систем для будівництва сучасних будівель та бізнес-центрів! Вони повністю відповідають вимогам ідеального освітлення, зручності, безпеки, чудової функціональності та естетичного оформлення будівлі!
Спеціальні конструкції
Естетична досконалість конструкції залежить багато в чому від оформлення ролет, віконниць та головного входу! ELVIAL завжди вдосконалюється та пропонує своїм клієнтам все нові та нові якісні рішення поставлених перед ним архітектурних та дизайнерських завдань!