mixon-igor

okna@mixon.ua

+38 098 194 03 39

+38 067 623 11 15

Виготовлення та монтаж світлопрозорих конструкцій Продаж алюмінієвого профілю та аксесуарів
Сучасні алюмінієві системи
Партнерам

Рекламні та інформаційні матеріали, що допомагають у продажах світлопрозорих конструкцій кінцевим споживачам.

Конструкторам

Технічні каталоги для тих, хто займається конструюванням та розрахунком матеріалів

Споживачам

Інформація для тих, хто хоче замовити собі виготовлення та встановлення світлопрозорих конструкцій

Продукция>>Розсувні та підйомно-зсувні системи
Розсувні та підйомно-зсувні системи
Зсувні та підйомно-зсувні системи є ідеальними рішеннями у випадках з обмеженим простором у приміщенні. Їхній сучасний дизайн відповідає всім технічним вимогам і пропонує гарний рівень термо- та шумоізоляції, а також високу безпеку та довговічність.

У цих системах є можливість встановлення москітної сітки, розташованої на окремій рейці, що підвищує зручність і комфорт.

Зростаюча потреба у споживачів у високому рівні безпеки та функціональності призвела до створення цілого ряду серії зсувних та підйомно-зсувних систем ELVIAL, які рекомендовані для сучасних будівель з просунутим дизайнерським рішенням.

Основними характеристиками цієї системи є безпека та практичність, а також можливість виготовлення різних архітектурних виробів, включаючи великі прорізи заввишки до 3 м.

Більше того, наявність протизламної системи Multilock у поєднанні з такими характеристиками, як тепло- та шумоізоляція, роблять цю систему вигідним рішенням.

Також компанія MikC-Світлопрозорі конструкції здійснює торгівлю алюмінієвим профілем ELVIAL. Виробничі організації можуть купити алюмінієвий профіль у нас за оптовими цінами.